Indeling najaarscompetitie

De aanvoerders zijn vet aangegeven, in onderling overleg mag ook een ander teamlid als aanvoerder aangewezen worden. Dit wel graag even melden aan de TC. Voor de vrijdag en zaterdag geldt dat de KNLTB de klasses opnieuw in gaat delen op basis van de speelsterktes van de spelers. Andere genoemde klasses zijn onder voorbehoud.

Vrijdag

Dames 1

Anneke Maessen
Marieke Ockhuizen
margret stiksma
Marente Brouwer
Veronique Misteli
Rita Kuipers 

Heren 1

Wyard Kolmer
Joost Hoppe
Erik Beekmans
Duncan Berrevoet
Angelo Hooker

Zaterdag

Gemengd 1

Lisa Kroes
Jitse van Tilburg
Matthijs Rijpma
Rachel van Rootselaar
Sabine Meekel
Willem Rijksbaron

Gemengd 2

Eveline Demeyer
Erik Möller 
marianne kleijer
David Lee
Abder El Aissati

Gemengd 3

Daniel Mol
Hanneke Wanders
Bas Kersten
Danique Wüst
Irene Bal
Rob van Otterdijk

Gemengd 4

Bas Vroon
Monique Van esch
Lambert Gelens
Veronique Mistelli
Fred Versluis
Inez de maaijer

 

Dames 1

Fieke Schopenhouer
Sophie Hendrix
Annick Verleur
Hedy fidder
Marloes Kramer
Zina Bouddiouan

Dames 2

Julia Aidala
Janet Raijmakers
Sophie De goeij
Christien Bosman
Danique Verheijen
Floor Buhren

Dames 3

Sanne jet Warnaar
Kristel Vrolijk
Martine Boerrigter
Marjolein van Zijverden 
Heidi Offermanns
Nina Stefels
Roxanne Anker

Dames 4

Robin de Vries
Marina Kouw
Eva Vodegel
Maud Timmermans
Saskia Benschop
Serena Zuidema
Anne de Lange
Laura Alberga-Berendsen
Rosalie Woerdenbach

 

Heren 1

Pascal Bergevoet
Alex Zakharchuk
Koen Glass
Maarten  Swaan
Michiel De Jong
Rudmer Van der Meulen
Erich Steinbuchel

Heren 1 - 35+

Koos Bibo
Arjen Oosterhuis
Jan Marc Oosterhuis
Ron Brink
Barend Bril
Peter Veenhoven

 

Zondag

Gemengd 1 (4e)

Coralie Huijgen
Momo Wijngaarde
Ton Sal
Colin Sal
Anne Plas
Jelmer Nijmeijer
Rob Ong
Anne Vijfhuize

Gemengd 2 (5e)

Ilse Hogenboom
Sebastiaan Huijgen
Ulla van Sprang
Jeffrey Koop
Vera Hogenboom
Aletta Verberg
Tinka Snoeijs
Erik Land
Nathalie Kosters

 

Dames 1 (2e)

Anje Nieboer
Janet Potterton
Annemieke van der Leij
Mariska van der Leij
Agnes Doek
Brigitte de Bruin

Dames 2 (3e)

Louisa Makboul
Claudette Spaan
Margot Markhorst
Annabel Oey
Julia Uniken Venema

Dames 3 (4e)

Martine Kevelham
Ilse Bollen 
Mariska de Groot
Nienke Boersma 
Maaike Kuin
Brenda De Vroomen
Petra Boon

 

Heren 1 (6e)

Erwin Bouwman
Peter Westerink
Jan Veenhoven
Gijs de Swarte
Fjodor de Lange
Camiel Alderlieste
Daan Molenschot
Don Reuvekamp

Heren 2 (7e)

Martijn Prinse
Edo van der Zouwen
Tobias van der Bijl
Manoël Nguyen
Rik Couturier
Angelo Hooker

Heren 3 (7e)

Tom borger
Casper Staat
Jeroen Faesen
Kevin Berendse
Bram Priem
Remco Swart
Boudewijn Siliakus
Duncan Cranendonk