Indeling Najaarscompetitie

De aanvoerders zijn vet aangegeven. In onderling overleg mag ook een ander teamlid als aanvoerder aangewezen worden. Dit wel graag even melden aan de TC.

za da dubbel 1(2e) (4DD)
Agnes Doek
Anje Nieboer
Annemieke van der Leij
Brigitte de Bruin
Janet Potterton
Kim Verheul
Mariska van de Leij

za ge 1 (2e) (DE HE GD DD HD)
Jitse van Tilburg
Matthijs Rijpma
Rachel van Rootselaar
Sabine Meekel
Taco Kwee

za ge 2 (3e) (DE HE GD DD HD)
Abder El Aissati
David Lee
Eveline Demeyer
Erik Möller
Hedy Fidder
Marianne Kleijer

za ge 3 (3e) (DE HE GD DD HD)
Daniel Mol
Danique Wüst
Bas Kersten
Rob van Otterdijk
Irene Bal
Hanneke Wanders

za ge 4 (3e) (DE HE GD DD HD)
Héloïse Delage
Ivor Lacroix
Lisa Kroes
Marloes Griffioen
Roald van den Ende
Willem Rijksbaron

 

za ge dubbel 1 (4e) (DD HD 2GD)
Bas Vroon
Fred Versluis
Inez de Maaijer
Lambert Gelens
Monique van Esch
Paulie Westenenk
Veronique Mistelli

za he dubbel 1 (3e) (4HD)
Aldo Bloemhoff
Fjodor de Lange
Gijs De Swarte
Jan Veenhoven
Peter Veenhoven
Peter Westerink

za da 1 (4e) (4DE 2DD)
Christien Bosman
Danique Verheijen
Floor Buhren
Julia Aidala
Janet Raijmakers
Sophie De Goeij

za da 2 (4e) (4DE 2DD)
Brenda Vroomen
Ilse Bollen
Maaike Kuin
Mariska de Groot
Martine Kevelham
Nienke Boersma
Petra Boon
 

za da 1 (4e) (2DE 3DD)
Alexandra Gilbert
Kristel Vrolijk
Margret Stiksma
Marieke Ockhuizen
Martine Boerrigter
Robin de Vries
Sanne Jet Warnaar

zo ge 1 (3e) (DE HE GD DD HD)
Coralie Huijgen
Ilse Hogenboom
Jeffrey Koop
Maat Hofman
Martijn Prinse
Sebastiaan Huijgen
Ulla van Sprang
 

zo da 1 (3e) (4DE 2DD)
Aletta Verberg
Anne Plas
Nathalie Kosters
Tinka Snoeijs
Vera Hogenboom

zo da 2 (4e) (4DE 2DD)
Annemarijn Leever

Jesse Vermeegen
Lianne Luinge
Linda van Steen
Lotte Nijenhuis

zo he 1 (4e) (4HE 2HD)
Angelo Hooker
Edo van der Zouwen
Jan Willem Boon
Rick Couturier

Vincent ten Bruin
Dave Kiwi

zo he 2 (4e) (4HE 2HD)
Conrad Schreuders
Joost Hoppe
Manoel Nguyen
Reinier Ooms
Rob Vermeer

zo he 3 (4e) (4HE 2HD)
Casper Staat
Duncan Cranendonk
Jeroen Faesen
Kevin Berendse
Pieter Lubbers
Remco Swart

Tom Borger