Indeling voorjaarscompetitie

De aanvoerders zijn vet aangegeven, in onderling overleg mag ook een ander teamlid als aanvoerder aangewezen worden. Dit wel graag even melden aan de TC. Genoemde klasses zijn onder voorbehoud.

Vrijdag

Dames 1
Veronique Mistelli
Anneke Maessen
Hanneke Heim-Putto
Rita Kuipers

Zaterdag

Gemengd 1 (3e klasse)

Michelle Gompelman
Ruud Lavrijssen
Rachel van Rootselaar
Taco Kwee
Matthijs Rijpma
Jitse van Tilburg
Sabine Meekel

Gemengd 2 (4e)

Eveline Demeyer
Erik Möller
marianne kleijer
David Lee
Abder El Aissati

Gemengd 3 (5e)

Daniel Mol
Hanneke Wanders
Bas Kersten
Danique Wüst
Irene Bal
Rob van Otterdijk

Gemengd 4 (5e)

Bas Vroon
Monique Van esch
Lambert Gelens
Paulie Westenenk
Fred Versluis
Inez de maaijer

  
Gemengd 5 (6e)

Marloes Griffioen
Ivor Lacroix
Lisa Kroes
Ron Schulten
Zoe du Chattel
Heloise Delage
Roald van den Ende

Dames 1 (2e)

Fieke Schopenhouer
Zina Bouddiouan
Sophie Hendrix
Yvonne Plantinga
Hedy Fidder
Marente Brouwer

Dames 2 (4e)

Christien Bosman
Janet Raijmakers
Sophie de Goeij
Julia Aidala
Floor Buhren
Danique Verheijen

 

Heren 1 (3e)

Pascal Bergevoet
Alex Zakharchuk
Koen Glass
Maarten  Swaan
Michiel De Jong
Rudmer Van der Meulen
Erich Steinbuchel

Heren 2 (5e)

jan marc oosterhuis
Peter Veenhoven
Koos Bibo
Arjen Oosterhuis
Ron Brink
Michiel  de Leeuw
Barend Bril

Heren 3 (6e)

Wyard Kolmer
Pascal van de Poll
Duncan Berrevoet
Erik Beekmans
Jeroen den Dulk
Mark van Wijk

 

 

 

Zondag

Dames 1 (2e)

Anje Nieboer
janet potterton
Annemieke van der Leij
Mariska van der Leij
Agnes Doek
brigitte de bruin

Dames 2 (4e)

Linda van Steen
Lianne Luinge
Nickie Levels
Annemarijn Leever
Marieke Tepperik
Lotte Nijenhuis

Dames 3 (4e)

Maaike Kuin
Ilse Bollen
Mariska De Groot
Suzanne Gombert
Brenda de Vroomen
Petra Boon
Nienke Boersma

 

Gemengd 1 (5e)
Anne Vijfhuize

Colin Sal
Ton Sal
Rob Ong
Mirte Liebregts


Gemengd 2 (5e)

Mara Tielemans
Annabel Oey
Erik Land
Jasper Zoun
Rosalie Oey
Margot Markhorst
Erik van den Ham

 

 
Heren 1 (6e)

Alex Michon
marcel stiphout
Dave Kiwi
Dmitri Peters
Edo Van der Zouwen
Angelo Hooker

Heren 2 (6e)
tommy borger
Jan Veenhoven
Manoël Nguyen
Gijs De Swarte
Fjodor de Lange
Don Reuvekamp


Heren 3 (7e)

Bram Priem
Casper Staat
Dirk Rondeel
Pieter Lubbers
Remco Swart
Kevin Berendse
Jeroen Faesen
Duncan Cranendonk